Notice: Trying to access array offset on value of type int in /var/www/virtual/gollesz.hu/htdocs/jml/libraries/gantry5/classes/Gantry/Component/Assignments/AbstractAssignments.php on line 140
Egészség és rendvédelmi nap

NYÍREGYHÁZI GÖLLESZ VIKTOR SZAKISKOLA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS EGYSÉGES GYÓGYPEDAGÓGIAI MÓDSZERTANI INTÉZMÉNY

csütörtök, április 02, 2020

                                                                                       

  • www.gollesz.hu
  • Szakmáink

Egészséges táplálkozás, és biztonság a mindennapokban!

A 2018.06.14-én megtartott program keretében az egészséges táplálkozás fontosságát hangsúlyozva, tanulóink előadáson vehettek részt, és meg is kóstolhatták a reformkonyha különlegességeit. Ezzel együtt rendvédelmi napot is szerveztünk, iskolánkba látogatott a rendőrség, a mentőszolgálat valamit a tűzoltóság. Tanulóink kipróbálhatták az eszközöket, járműveket, fontos információkat szerezhettek a szakemberektől, és kutyás bemutatóra is sor került.